Dnia 5 kwietnia grupa Tropiciele z oddziału na Kochanowskiego uczestniczyła w zajęciach z języka angielskiego pt. „Easter” w Szkole Podstawowej nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle . Podczas zajęć dzieci zostały zapoznane ze słownictwem o tematyce wielkanocnej w języku angielskim. Rozpoznawały , powtarzały oraz osłuchiwały się z nowo poznanymi słowami dotyczącymi Świąt Wielkiej Nocy. Następnie wykonały książeczkę z obrazkami ,które są symbolami Świąt i zabrały do przedszkola aby ją pokolorować. Z czarodziejskiego worka losowały przedmioty i nazywały je w języku angielskim. Była to świetna zabawa dla Tropicieli. Pani Gabrysia w ramach Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytała wiersz Marii Konopnickiej „Nasze kwiaty”. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zajęć Pani Agnieszce i Pani Gabrysi i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Życzymy Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego Jajka oraz Mokrego Śmigusa Dyngusa.

Kategorie: Wydarzenia