W piątek 5 lipca przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego wybrały się na wakacyjne pyszne lody. Ten zimny i jakże smaczny deser w upalny dzień sprawił dzieciom ogromną radość. W ramach Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom panie przeczytały fragment literatury dziecięcej. Wyjście na lody stanowi dla dzieci nagrodę za cały rok aktywności. Po smacznych lodach wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.
,,Bajkowa Parada”
Bajkowa Parada w ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom W ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie – Mądrość – Siła!” nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej Bajkowej Paradzie. Dzieci, pięknie przebrane za Dowiedz się więcej