26 maja rozpoczął się XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”. Nasze przedszkole również bierze czynny udział w kampanii czytelniczej, dlatego też w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy wspólną, czytelniczą przygodę! Główną ideą tegorocznego Tygodnia Czytania jest czytanie książek polskich autorów. Ma to na celu promowanie wartościowej literatury dla dzieci i młodzieży. W dniu dzisiejszym, bardzo wyjątkowym, jakim jest Święto wszystkich Mam wyruszyliśmy w podróż „Lokomotywą” Juliana Tuwima zapraszając Mamusie na czytelniczy piknik. Korzystając z uroków pięknej majowej pogody, na świeżym powietrzu wybrzmiał utwór zaprezentowany przez zaproszonych gości. Było nam niezmiernie miło gościć Mamusie naszych przedszkolaków, którym jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta! Z niecierpliwością czekamy na kolejną czytelniczą przygodę!❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia