7 lutego przedszkolaki z grupy “Smoki” z oddziału na Kochanowskiego  wybrały się do Szkoły Podstawowej Nr 2 na walentynkowe zajęcia z języka angielskiego. Na początku zostały przywitane przez panią wicedyrektor Elżbietę Dubiel. Podczas zajęć prowadzonych przez panią Karolinę i Agnieszkę ,dzieci zapoznały się z podstawowymi słowami związanymi z Walentynkami, poznały piosenkę z pokazywaniem , kolorowały kartkę walentynkową. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w lekcji, przez chwilę mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie. W ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom pani Karolina przeczytała wiersz pt; ,,Walentynka’’. Na zakończenie każde dziecko dostało upominek. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie !