W piątek 19 listopada dzieci z grupy „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego zrealizowały kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”, którego głównym celem jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej. Zadaniem, które wybraliśmy na ten miesiąc było zadanie nr 14. „Koło życia” – mandala- tworzenie wzorów na bazie koła z użyciem produktów spożywczych. Do wykonania naszej mandali wykorzystaliśmy wiele produktów spożywczych i były to między innymi: pestki dyni, ryż, kasza jęczmienna, kasza kus-kus, pestki słonecznika, kakao, papryka czerwona w proszku jak również pieprz ziarnisty. Zrealizowaliśmy kolejne projektowe zadanie i jesteśmy pewni, że „Zabawa sztuką” przyniesie nam sporo dobrej zabawy połączonej z kreatywnym działaniem. ❤❤❤ 

Kategorie: Wydarzenia