„Idzie, idzie Święty z Nieba, oto jest wśród Nas

Witaj Święty Mikołaju, witaj, witaj Nam…!

Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Dzisiejszy ranek minął przedszkolakom w atmosferze podekscytowania za sprawą długo wyczekiwanego gościa. Oddział na Kochanowskiego przywitał gorąco Świętego Mikołaja, którego przyjście zapowiedziała jego Pomocnica, czytając list zaadresowany do dzieci. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku. W wyjątkową, bożonarodzeniową atmosferę wprawiły nas świąteczne piosenki i dekoracje, piękne, ręcznie malowane bombki choinkowe, które dostaliśmy w prezencie od firmy Dagmara. Dziękujemy bardzo Rodzicom Alberta z Grupy Smoki za piękny, mikołajkowy podarunek, a Świętego Mikołaja będziemy znowu wypatrywać w przyszłym roku!

Kategorie: Wydarzenia