Dnia 4 sierpnia 2023 r przedszkolaki z oddziału Kochanowskiego i Grunwaldzkiej wzięły udział w warsztatach cukierniczych , które miały miejsce w Cukiernii – piekarnii „Renata” z 35 – letnią tradycją i doświadczeniem. Podczas wizyty miały możliwość poznać piekarnię od środka, przyjrzeć się procesowi powstawania chleba, bułek, i drożdżówek i innych słodkich wypieków, a także mogły zobaczyć jakie maszyny i urządzenia wykorzystywane są do różnego rodzaju wypieków. Dzieci same wykonały kruche ciasteczka, popularne „Amoniaczki”, a po powrocie do przedszkola degustowały własnoręcznie zrobione pyszne wypieki. Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie i niezapomniane wrażenia cukiernii- piekarnii „Renata”.