Ten kolor dzisiaj jest dookoła
Bo miłość każdego do siebie dziś woła”.
W dniu 14 lutego br. roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI. Odwiedzili nas bardzo mili goście, Panie dyrektorki, które przeczytały w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” wiersz  Marty Wysockiej – Jóźwiak „ Kochaj szczerze”. Następnie rozpoczęliśmy wspólną zabawę . Podczas spotkania  przedszkolaki kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu; rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych konkursów i zabaw. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość, przyjaźń. Przedszkolaki szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię w stosunku do innych. Umiejętność mówienia o swoich uczuciach i sprawiania radości innym będą doskonalić przez kolejne dni roku. Na koniec każdy otrzymał słodką niespodziankę.Dzisiejszy dzień był miły, wesoły i przepełniony miłością.

Zdjęcie 4 z 11