23 maja w naszym przedszkolu gościł teatr Zielony Melonik ze spektaklem pt. „Nerwy do konserwy”. Dzieci poznały historię małego Henia, który uczył się jak radzić sobie z nudą, złością i strachem oraz towarzyszącymi im emocjami . Psoty i niemądre pomysły skrywają się pod postacią kota Balerona starającego się sprowadzić Henia na złą drogę. Bajka opowiada o splocie niefortunnych zdarzeń, z którymi mierzy się chłopiec. Rozczarowany i smutny szuka sposobów na nudę i gniew. Z pomocą wyobraźni i słusznych rad nasz mały bohater dostrzeże zalety pozytywnych emocji, a najlepszymi sposobami na nudę są: malowanie, czytanie, taniec i śpiew. Wszystkim naszym przedszkolakom, życzymy więc samych dobrych emocji, wspaniałych pomysłów i jak najmniej nudy każdego dnia.