Dnia 16 września grupa “Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego miała zaszczyt gościć na wernisażu „Wyprawy z Krecikiem” w Muzeum Dobranocek im. Wojciecha Jamy w Rzeszowie w ramach projektu “Wędrujące Dobranocki – cykl dostępnych, integracyjnych wydarzeń, zajęć i warsztatów artystycznych”. ❤ Tropiciele mieli przyjemność zobaczyć nową wystawę z przewodnikiem oraz w towarzystwie tłumacza języka migowego. Po obejrzeniu wystawy na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: pokazy przezroczy, projekcje filmowe, quiz wiedzy o dobranockach oraz przepyszny poczęstunek. ❤ 🙂 Przedszkolaki dowiedziały się jak żyją i czym się odżywiają krety, poznały bohaterów dobranocki o Kreciku i wcieliły się w ich role. Oglądały eksponaty zgromadzone w specjalnych gablotach, mogły usłyszeć dźwięki czerwonego cadilaca i zobaczyć taniec Krecika oraz wspólnie z nim zatańczyć. Przedszkolakom sprawiło to mnóstwo radości.Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Lubas dyrektor Muzeum Dobranocek w Rzeszowie za zaproszenie i niezapomniane przeżycia! ❤ ❤ ❤

Kategorie: Wydarzenia