Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” 2020 ❤
Celem inicjatywy było zachęcenie dzieci i nauczycieli do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja miała nieco odmienny charakter.
Nasze przedszkole włączyło się do akcji ,,Razem na Święta” w formie zwykłego gestu życzliwości – wykonaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi i przekazaliśmy je Seniorom z Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle, wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy ozdoby świąteczne oraz przeprowadziliśmy zbiórkę nakrętek na wózek dla chorego Kacperka.
Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom oraz zaangażowanym w akcję pracownikom przedszkola, którzy włączyli się do zbiórki plastikowych nakrętek DZIĘKUJEMY i zachęcamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej, a Kacperkowi życzymy powrotu do zdrowia!

Kategorie: Wydarzenia