W naszym przedszkolu tradycją stało się, że pewne wydarzenia mają swój dzień. Jednym z nich jest pożegnanie najstarszych przedszkolaków przez młodszych kolegów. I stało się –  dnia 13 czerwca dzieci z grupy Bajkowi Odkrywcy przygotowały niespodziankę dla przedszkolaków z grupy Biedronki. W wesołej, radosnej i podniosłej atmosferze prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie w montażu słowno- muzycznym  „O Jasiu, Pszczole, wietrze i dzięciole”. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Następnie zostały wręczone dzieciom upominki-zakładki do książek. Życzymy Wam Kochani samych szóstek w szkole oraz wspaniałych, nowych odkryć i przeżyć!!