Ostatnie dni w przedszkolu najstarszej grupy wiekowej to niezwykły czas. Aby jak najmilej dzieci wspominały te chwile z 30.06 na 1.07 odbyło się Piżama Party połączone z nocowaniem w przedszkolu. Z pewnością była to dla dzieci wielka przygoda oraz test samodzielności. Dla niektórych była to pierwsza noc bez mamy, taty ale za to z kolegami, koleżankami z grupy oraz paniami. Cała przygoda rozpoczęła się w piątek o godzinie 18-tej i trwała do 9.30. W czerwcowy, piątkowy wieczór przedszkolaki przyszły zaopatrzone w śpiwory, kołderki, poduszki, przytulanki i oczywiście piżamki. Piżama Party rozpoczęliśmy od złożenia przysięgi. Były różne zagadki, zabawy ruchowe, malowanie nosem za pomocą budyniu, pokaz mody piżamowej, przeciągnie liny oraz oczywiście bitwa na poduszki. Na kolację przedszkolaki jadły pizzę, po której odbyła się dyskoteka. Po pełnej wrażeń i emocjach zabawie Smoki udały się na wcześniej przygotowane miejsca do spania. Obejrzały film Akademia Pana Kleksa, na którym nie zabrakło popcornu. Noc spędzona w przedszkolu była dla nich wielką atrakcją. Piżama Party wszystkim bardzo się podobała. Przedszkolaki uśmiechnięte wróciły ze swoimi rodzicami do domu, zabierając ze sobą bagaż miłych wspomnień. To były niezapomnianie chwile!