2 czerwca w Glorietce Jasielskiego Parku odbył się Piknik Czytelniczy w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem “Polscy autorzy dla klimatu”. Uroczystość rozpoczęła się przeczytaniem przez zaproszonych gości wiersza J. Tuwima “Lokomotywa”. Następnie nadszedł czas na wyśmienitą zabawę w towarzystwie Pani Edytki Wilisowskiej wraz ze swoim zespołem HappyKids. Przedszkolaki wzięły czynny udział w szeregu zabaw muzyczno – ruchowych jak również w konkursach i konkurencjach sprawnościowych. Wielką niespodzianką okazało się spotkanie z Myszką Miki, którą dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy. Do przedszkola wróciły z uśmiechem na twarzy i wieloma wspaniałymi wrażeniami. Serdecznie dziękujemy pani Edytce za wspaniałą zabawę.