Szanowni Rodzice!
Miło nam Państwa poinformować, że Nasze Przedszkole po raz trzeci zajęło I miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie „Orły Edukacji 2021” i znalazło się w kręgu najlepszych placówek edukacyjnych w kraju! Program Orły Edukacji został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji placówek oświatowych odpadło ponad 56 tysięcy edukacyjnych instytucji. Jest to dowodem wyróżniania się działalności przedszkola na tle konkurencji. Jesteśmy z tego bardzo dumni! Przyznana nagroda jest efektem ciężkiej i systematycznej pracy. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za docenienie naszej trudnej, ale pełnej satysfakcji pracy. Dla nas zawsze radość dzieci i zadowolenie Rodziców to największy sukces! Państwa opinia jest dla nas najważniejsza i to ona daje nam motywację do jeszcze większego wysiłku i wyznacza nam kierunek dalszego rozwoju. To również ważny moment, aby podziękować wszystkim Naszym Pracownikom, którzy każdego dnia przyczyniają się do świadczenia wysokiej jakości pracy przedszkola. Dzięki całej społeczności Przedszkola nasza działalność zostało doceniona na najwyższym poziomie! Będziemy nadal rzetelnie pracować i postaramy się Państwa nie zawieść!