Dzień Przedszkolaka-święto radości!
Niech uśmiech na małych buziach zagości!
Niech wszystkie dzieci drobiazgami się cieszą
I do przedszkola z radością śpieszą!
To jest najmilsze święto na świecie,
Gdy uśmiech maluchów wypełnia czas.
Dzień przedszkolaka już wszyscy wiecie?
Więc celebrujmy to święto wraz.
Dnia 21 września w naszym przedszkolu grupa „Bajkowi Odkrywcy” z oddziału na Kochanowskiego świętowała swój pierwszy Dzień Przedszkolaka. Od samego rana dzieci witały piosenki oraz zaproszony gość „Myszka Miki”. Pani Dyrektor w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytała przedszkolakom wiersz Barbary Szelągowskiej pt. „W przedszkolu jak w domu”. Następnie w radosnym nastroju wraz z gościem oraz Paniami przystąpiliśmy do wspólnych zabaw. Tańczyliśmy , śpiewaliśmy oraz zaprezentowaliśmy swoje piękne stroje na czerwonym dywanie. Dużą radość sprawiły dzieciom balonowe zwierzątka wykonane przez Panią Ulę. Na zakończenie czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka , którą wręczyła Pani Dyrektor – piękne „Sówki” , które z pewnością będą przypominały Bajkowym Odkrywcom ten wspaniały dzień. Uśmiech towarzyszył przedszkolakom przez cały dzień. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Kategorie: Wydarzenia