W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy Smoki z oddziału na Kochanowskiego zaprosiły swoich rodziców na zajęcia otwarte z logorytmiki. Dzieci ćwiczyły aparat artykulacyjny podczas opowieści o Języczku, który zrobił wiosenne porządki w swoim domu. Na jego wzór Smoki postanowiły zrobić niespodziankę swojej mamie. Podczas zabawy przy muzyce umyły okna, zrobiły pranie i powiesiły je na suszarce, a po skończonej pracy znalazły czas na rozrywkę i zatańczyły taniec – przyklejaniec. Na koniec zajęć zaprosiliśmy naszych gości do konkursu na Mistrza Mowy Polskiej. Oczywiście wszyscy poradzili sobie doskonale i mogliśmy śmiało przyznać każdemu ten zaszczytny tytuł. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.