Dnia 18 czerwca w naszym przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu “Przerwę zaczynamy! Razem bajkę najmłodszym przeczytamy!” w ramach kampanii społecznej “Cała Polska Czyta Dzieciom”. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle tym razem przygotowali naszym przedszkolakom niespodziankę wcielając się w rolę aktorów w spektaklu pt: „Kopciuszek”, który oglądali z dużym zaciekawieniem i sprawił dzieciom ogromną radość. Serdecznie dziękujemy współtwórczyni i koordynator akcji czytelniczej Pani Agnieszce Żeromskiej-Sroce oraz wszystkim uczniom. Dzięki tej postawie i zaangażowaniu, słuchanie czytanej na głos literatury dziecięcej sprawiło wszystkim najmłodszym ogromną radość, pozostawiając cudowne wspomnienia! Życzymy Wszystkim cudownych wakacji i mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym znów się spotkamy!