15 stycznia przedszkolaki z najstarszych grup udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać w najbliższym czasie. Niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły, było to dla nich nie lada przeżycie – długie korytarze, hałas, dźwięk pierwszego dzwonka. Dzieci uczestniczyły w lekcji otwartej z języka angielskiego, która im się bardzo spodobała. Dzięki tej wizycie mogły pierwszy raz usiąść w szkolnej ławce i przeżyć swoją „pierwszą” lekcję. Przedszkolaki serdecznie podziękowały za zaproszenie i wspólną, radosną zabawę. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z młodszymi przedszkolakami.
Ala K.