Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!
To już kolejny tydzień zdalnego nauczania za nami…
Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania i wzorowej współpracy! 
To dowód na to, że Razem przetrwamy ten trudny czas! 
Z całego serca Wam za to Dziękujemy! 
Drodzy Rodzice!
W związku z umożliwieniem otwarcia od 6 maja br. przedszkoli, informujemy, że stopniowy powrót do nowej rzeczywistości wymaga od nas wszystkich ścisłego stosowania się do reguł i wytycznych.
Z Państwa deklaracji wynika, że oczekujecie otwarcia placówki, dlatego cały czas intensywnie pracujemy, nad polityką bezpieczeństwa w placówce, aby dochować wszelkich norm ostrożności w dobie zaistniałej sytuacji. Zdrowie i bezpieczeństwo Państwa Rodzin oraz Kadry jest dla nas priorytetem. Będziemy Państwa na bieżąco informować o podjętych działaniach oraz podamy datę otwarcia naszych placówek.
Serdecznie Pozdrawiamy
Dyrekcja Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

Kategorie: Wydarzenia