W środę 26 czerwca na terenie placu zabaw przy ulicy Kochanowskiego odbył się III Osiedlowy Piknik pod hasłem: „Powitanie Lata”. Organizatorem spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa Pax-Naftobudowa wspólnie z Bajkowym Prywatnym Przedszkolem w Jaśle. Na początku w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom Prezes Zarządu pan Artur Gomułka przeczytał najmłodszym wiersz Jana Brzechwy „Początek Lata”, następnie do wspólnej zabawy zaprosiły najmłodszych bajkowe animatorki. 🙂 Nie zabrakło tańców, konkursów z nagrodami oraz licznych zabaw sprawnościowych. Dużą atrakcją dla milusińskich była wizyta strażaków, którzy w ten gorący, letni dzień zapewnili dzieciom wodne szaleństwo. Jasielska policja zaprezentowała najmłodszym swój samochód, pozwalając tym samym, aby dzieci poczuły się jak prawdziwi policjanci. Panie funkcjonariuszki Straży Miejskiej grały z dziećmi w ciekawą plenerową grę, a ratownicy medyczni, prócz dbania o nasze bezpieczeństwo prezentowali dzieciom wnętrze karetki pogotowia. Imprezie towarzyszyły występy solistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców, nauczycieli i organizatorów. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Pikniku, a szczególnie sponsorom serdecznie Dziękujemy! Do zobaczenia za rok! 🙂

Kategorie: Wydarzenia