“Proszę przyjść, jak zacznie mówić”! W dniu dzisiejszym dzieci z oddziału na Kochanowskiego obaliły mit, który można jeszcze czasem usłyszeć. Świętując Międzynarodowy Dzień Logopedy dowiedziały się o tej pracy nieco więcej, niż wiedziały dotychczas, dzięki kreatywnym zajęciom przygotowanym przez Panią Madzię- naszą Panią Logopedę .Od dziś wiedzą doskonale, że praca takiej osoby nie opiera się jedynie na wywoływaniu głosek, ale i mowy w ogóle. Zapoznały się z instrumentarium logopedycznym. Przedszkolaki miały okazję odwiedzić gabinet, w którym na co dzień pracuje Pani Madzia, poznały „magiczne lustro” oraz przekonały się, jak trudny może być nasz język, zmagając się z łamańcami językowymi. Ćwiczyły również prawidłowy tor oddechowy i usprawniały artykulatory. Serdecznie dziękujemy Pani Madzi za przygotowanie bardzo ciekawych zajęć dla naszych przedszkolaków, dzięki którym wszyscy lepiej poznali pełną ciekawostek pracę logopedy. ❤

Kategorie: Wydarzenia