Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek i radości .Tak było też dzisiejszego dnia w grupie Bajkowych Odkrywców. Wiktorek zaprosił Swoje Panie, koleżanki i kolegów do pizzerii swoich rodziców “Legendy” na wspólne świętowanie. W bajkowych strojach przedszkolaki udały się do pięknie ustrojonej pizzerii gdzie czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Była pyszna pizza , soki, lody, mnóstwo słodkości. Dzieci kolorowały bajkowe postacie, losowały losy, w których czekały na nich zabawki niespodzianki. Każdy los wygrywał! Było też malowanie twarzy, Bajkowi Odkrywcy zamienili się w Motylki, Tygryski, Batmanów i inne postacie z bajek. Panie nie mogły rozpoznać swoich podopiecznych. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem,, Książka jest jak ogród”, babcia Wiktorka Pani Krysia przeczytała dla dzieci wiersz o kwiatach włączając się tym samym do Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Dzień dzisiejszy był wyjątkowy i bardzo radosny dzięki uprzejmości Rodziców Wiktorka. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy za możliwość wspólnego świętowania tego wyjątkowego Dnia, Wiktorkowi dziękujemy za zaproszenie!

Kategorie: Wydarzenia