W tym roku nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Serdeczna Karteczka”. Głównym celem projektu było wykonanie kartek okolicznościowych, dzięki którym od najmłodszych lat kształtuje się w dziecku postawy społeczne. Wykonywane kartki są przekazem życzliwości, empatii, szacunku. Projekt miał także na celu rozwijanie aktywności twórczej i kreatywnej dzieci przez pokazywanie różnych technik. W trakcie realizacji poszczególnych zadań przedszkolaki miały okazję stworzyć piękne karteczki dla przedstawicieli różnych zawodów m.in. dla Pracowników Ochrony Zdrowia, Kucharzy, Pracowników Ochrony Środowiska czy też Bibliotekarzy. Realizacja zadań przyniosła nam wiele radości i pozwoliła rozwinąć kreatywność. Potwierdzeniem udziału przedszkola w akcji jest otrzymany certyfikat. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję! ❤

Kategorie: Wydarzenia