Karnawał w przedszkolu – stroimy więc sale. Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale! Dnia 26 stycznia w Bajkowym Przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój i wyczekiwanie na wspaniałą zabawę. Kiedy wszystkie dzieci zamieniły się w bajkowe postacie zabrałyśmy nasze przedszkolaki do krainy karnawałowego szaleństwa. Przedszkolaki wyśmienicie spędziły czas podczas zabaw przy muzyce. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje przepiękne stroje na czerwonym dywanie podczas pokazu mody. Postacie bajkowe w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytały wiersz „W karnawale ” Z. Dmitrocy. Dzisiejszy dzień przyniósł wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.