Dzień Dziecka to jednej z najradośniejszych dni w roku, na który czekają starsze i młodsze przedszkolaki. Mimo wyjątkowych okoliczności, staraliśmy się, aby był on wyjątkowy i niezapomniany dla wszystkich dzieci. Na samym początku dnia panie nauczycielki zaprosiły przedszkolaków do radosnej zabawy przy muzyce, co spotkało się z dużą aprobatą ze strony dzieci. W czasie, gdy starszaki popisywały się swymi tanecznymi umiejętnościami, maluszki poznały tajemnice Magicznego Dywanu – interaktywnej pomocy dydaktycznej, która dostarcza dzieciom mnóstwo emocji. Po wspólnej zabawie każdy otrzymał bilet do Bajkowego Kina, który upoważniał go do obejrzenia seansu „Smerfy – przygoda w Zaczarowanym Lesie”, gdzie w rolę aktorów wcieliło się Grono Pedagogiczne oraz Rodzice z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle♥ . Dzieci żywiołowo reagowały na to co działo się na wielkim ekranie, a czas umilało im dodatkowo chrupanie popcornu, co sprawiło, że poczuliśmy się, jak w kinie. Nie zabrakło także zabaw na świeżym powietrzu, gdyż słoneczko uśmiechało się dzisiaj do nas od samego rana. Po obiadku każdy z przedszkolaków otrzymał słodką niespodziankę w postaci waty cukrowej, którą wszyscy byli bardzo mile zaskoczeni. Miłym zakończeniem dzisiejszego święta było wręczenie dzieciom pluszowych gwiazdek, które przedszkolaki zabrały ze sobą do domów, aby móc się do nich przytulać i wspominać ten radosny dzień!   

Kategorie: Wydarzenia