W piątek, 30 listopada, od samego rana w Bajkowym Przedszkolu trwały przygotowania do Andrzejek. Kiedy wszystko było już gotowe pojawiła się dobra czarownica wraz z wróżkami, które rozpoczęły zabawę. Różnymi sposobami odkrywały z przedszkolakami tajemnice losu. Za pomocą monet rzucanych do wody, baloników, magicznego worka, kolorowych karteczek i innych tajemniczych przedmiotów, dzieci dowiadywały się, czy spełnią się ich marzenia. Dzieci z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

Ala K.