Dnia 1 lipca nasze przedszkole odwiedziły zaprzyjaźnione panie funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Jaśle. Celem wizyty było ukazanie najmłodszym zagrożeń związanych z letnim wypoczynkiem, a także zachęcanie do zdrowej aktywności w czasie wakacji. Podczas spotkania dzieci mogły zadawać pytania by dowiedzieć się jak zachowywać się w sytuacjach niebezpiecznych. Panie opowiedziały o ciekawych możliwościach spędzenia czasu wolnego podczas wakacji, a także udzieliły dzieciom wskazówek – co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Dzieci miały okazję przygotować się do sprawnego pakowania walizek na wakacyjny wyjazd jak również układały słowo WAKACJE z czym poradziły sobie bezbłędnie. Dzisiejszego dnia nie mogło zabraknąć głośnego czytania w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Na koniec wizyty wszyscy podziękowaliśmy Paniom funkcjonariuszkom za cykliczne spotkania w ciągu roku szkolnego, które były dla najmłodszych wielką atrakcją i radością.