Lato to pora roku, którą uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. Przedszkolaki z grupy Bajkowych Odkrywców również kochają tę słoneczną , radosną i wakacyjną porę roku. Tego dnia czekała na nich niespodzianka, Wiktorek zaprosił swoje Panie, koleżanki i kolegów do pizzerii swoich rodziców “Legendy” na wspólne świętowanie. W słonecznych strojach przedszkolaki udały się do pięknie ustrojonej pizzerii gdzie czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Była pyszna pizza , soki, lody, mnóstwo słodkości. Dzieci bawiły się w pięknym ogrodzie przy Pizzerii. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom. Mama Wiktorka Pani Gabrysia przeczytała dla dzieci wiersz Bożeny Frączak pt. Lato”. Dzień dzisiejszy był wyjątkowy i bardzo radosny dzięki uprzejmości Rodziców Wiktorka. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy za możliwość wspólnego świętowania Powitania lata. Wiktorkowi dziękujemy za zaproszenie!