W poniedziałek 15 stycznia nasze przedszkole odwiedził Ks. Zbigniew Irzyk, proboszcz Parafii Fara w Jaśle, który przybył do nas z wizytą duszpasterską. Na początku nasz Gość przywitał się z dziećmi i odmówił krótką modlitwę oraz pobłogosławił wszystkim dzieciom, Rodzicom i pracownikom przedszkola. Następnie przedszkolaki z grupy „Biedronki” zaśpiewały razem z kolegami kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem” . Nasz Gość, podjął z dziećmi przyjazny dialog, w który najmłodsi chętnie się zaangażowali. Ksiądz Zbigniew życzył wszystkim obecnym Szczęśliwego Nowego Roku , podkreślając by wspólnie przeżywany czas w przedszkolu był czasem radości, wzajemnej miłości i życzliwej dobroci. Na pamiątkę wizyty duszpasterskiej, dzieci otrzymały obrazki.