30 listopada w naszym przedszkolu odbyła się Zabawa Andrzejkowa, która jest już u nas tradycją. Zapanowała magiczna atmosfera a wszyscy tego dnia przebrani byli w piękne stroje. Przedszkolaki uczestniczyły w wielu zabawach, w których poznawały swoją przyszłość, zawód, wymarzoną podróż. Przy magicznym lampionie wróżka opowiedziała o historii wróżb andrzejkowych. Nie zabrakło również ustawiania butów, przekłuwania serduszek, wróżenia za pomocą wirujacej butelki oraz losowania kolorów. Andrzejkowe wróżenie zakończyło się laniem wosku. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy muzyce. W ramach kampanii społecznej CPCD bajkowe postacie wraz z p. dyrektor przeczytały wiersz,, Andrzejki”. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom mnóstwo radości i niezwykłych przeżyć!