W piękny słoneczny dzień przedszkolaki z grupy „Biedronki”, „Smoki” i „Bajkowi Odkrywcy” wybrali się do Parku Miejskiego w Jaśle na czytelnicze spotkanie. W parku na dzieci czekała Pani Renata Grzegorczyk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle ,która w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem : „Książka jest jak ogród” przeczytała najmłodszym opowiadanie pt „Poziomek” z książki „Kraina Elfów i Wróżek” Christla Vogla .Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania .Pani zapytała dzieci czy jadły kiedyś poziomki i czy im smakowały .Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania .Na koniec czytelniczego spotkania pożegnały się z panią bibliotekarką .Dziękujemy za włączenie się w Kampanię Społeczną „Cała Polska Czyta Dzieciom”