W dniu 30 marca z okazji  Międzynarodowego Dnia  Teatru w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia teatralne, w których uczestniczyły dzieci z grupy ,,Smoki’’. Przedszkolaki zapoznały się z podstawowymi zagadnieniami teatralnymi, takimi jak: scena, widownia, aktorzy, owacje, kurtyna, scenografia, rekwizyty, kukiełki, pacynki, marionetki. Poznały również różne techniki teatralne; pantomima, teatr lalkowy. Następnie dzieci otrzymały bilety do teatru , nauczycielki zaprosiły je na przedstawienie pt; ,,Leń’’, teatrzyk kukiełkowy ,,Inny  oraz ,,Kopciuszek’’ oraz na bajkę narracyjną ,,Bajka o Rybaku i i złotej Rybce’’. Dzieci ze skupieniem obejrzały przedstawienia, które sprawiły im ogromną radość, co było widać po ich uśmiechach i owacjach na stojąco. Na zakończenie przedszkolaki odegrały różne scenki z wykorzystaniem pacynek i kukiełek.