We wtorek 14 grudnia Smoki wybrały się na warsztaty świąteczne organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Na początku Pani Renata przeczytała dzieciom świąteczne opowiadanie o Kici Koci w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Panie Bibliotekarki zapoznały także przedszkolaki z ofertą książeczek o tematyce świątecznej, które można wypożyczyć w bibliotece. Po wprowadzeniu nas w nastrój świąteczny przystąpiliśmy do wykonania pracy plastycznej – Mikołaj. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne etapy, żeby stworzyć swojego Świętego Mikołaja. Efektem końcowym warsztatów był wspaniały Święty Mikołaj, a dzieciaki z dumą prezentowały swoje prace. Bardzo dziękujemy Paniom Bibliotekarką za zorganizowanie tak ciekawych warsztatów.