W dniu dzisiejszym przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego uczestniczyły w zajęciach polisensorycznych pt. „Owocowe przysmaki „. Na początku zajęć dzieci zapoznały się z produktami oraz przepisem na orzeźwiającą lemoniadę i sałatkę owocową . Przedszkolaki usprawniały motorykę małą podczas obierania i krojenia , a także pobudzały zmysł węchu, smaku oraz dotyku poprzez obcowanie z różnorodnymi owocami. Najwięcej radości było podczas degustacji własnoręcznie wykonanej sałatki i lemoniady. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej