W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Bajkowi Odkrywcy” skupiły się wokół nadchodzących świąt Wielkiej Nocy. W związku z tym na początku zajęć dzieci ułożyły puzzle przedstawiające tradycyjne pisanki. Następnie wszyscy zasiedli do stołu, na którym przygotowano różne składniki potrzebne do udekorowania babki wielkanocnej. Dzieci zamieniły się w cukierników i każe z nich ozdobiło swoją babkę według własnego pomysłu. Kolejną część zajęć stanowiło sianie rzeżuchy, którą przedszkolaki będą mogły położyć na stół wielkanocny. Dzieci włożyły do kubeczka watę i posiały na nią ziarenka rzeżuchy. Na zakończenie zajęć Biedronki i Bajkowi Odkrywcy wykonały pracę plastyczną- Pisankę, którą ozdobiły zabarwioną solą. Każda z wykonywanych czynności przyniosła dzieciom wiele radości oraz satysfakcji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Kategorie: Wydarzenia