W piątek 26 listopada odbyły się zajęcia otwarte z muzykoterapii. Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego wraz z rodzicami wybrały się na muzyczną wycieczkę do jesiennego lasu. Zaprzyjaźniony jeżyk zaprosił wszystkich do wspólnego muzykowania. Dzieci śpiewały jesienne piosenki, tańczyły taniec liści do utworu „Humoreska” A. Dworzaka i grały na instrumentach perkusyjnych proste akompaniamenty do poznanych utworów muzycznych. Nie zabrakło kolorowych liści, wstążek, kropelek deszczu, tupania, klaskania, ale przede wszystkim radości i świetnej zabawy. Na zakończenie przedszkolaki mogły zrelaksować się przy dźwiękach spokojnej muzyki instrumentalnej. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność na zajęciach i wspólną zabawę ze swoimi pociechami. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.☺❤ 

Kategorie: Wydarzenia