Dnia 11 października przedszkolaki z grupy „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle korzystając z zaproszenia pani Agaty Jaracz. Dzieci wzięły udział w lekcji matematyki, podczas której poruszony został temat figur geometrycznych. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak nazywają się poszczególne figury, jak również przypomnieć sobie znane im już nazwy. Budowaliśmy także figury z plastikowych rurek, jak również mogliśmy sami stworzyć wymyśloną rzecz składającą się z figur geometrycznych. Podczas dzisiejszego spotkania nie zabrakło także głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek. Serdecznie dziękujemy za interesujące spotkanie, które z pewnością zapamiętamy na długo!