Dnia 17 kwietnia br. do naszego przedszkola zawitali wyjątkowi goście- Rodzice przedszkolaków z grup „Wesołe Smyki” oraz „Leśne Duszki” z oddziału na Kochanowskiego. Celem tej miłej wizyty były zajęcia otwarte z języka angielskiego pt. “Spring in the meadow!”. Zajęcia te stanowiły znakomitą okazję , aby dzieci zaprezentowały swoją wiedzę oraz zdobyte dotychczas umiejętności językowe. Zgromadzeni rodzice mogli zapoznać się z metodami wykorzystywanymi podczas zajęć. Wszyscy, zarówno goście jak i dzieci, chętnie i aktywnie uczestniczyli w każdej zabawie i ćwiczeniu. W czasie zajęć dzieci prezentowały poznane piosenki, opanowane słownictwo oraz ulubione zabawy i gry związane z wiosną i zwierzątkami mieszkającymi na łące. Całość dopełniło wspólne wykonanie kolorowego ślimaka z papierowych talerzyków, co przysporzyło wiele uśmiechu i radości zarówno na twarzach dzieci jak i rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i wspólną zabawę!

Kategorie: Wydarzenia