Dnia 29 marca gościliśmy w naszym przedszkolu Rodziców dzieci z grupy Tropiciele na zajęciach otwartych z języka angielskiego pt „ I know my body”. Spotkanie to było doskonałą okazją, aby dzieci zaprezentowały swoją wiedzę i już nabyte umiejętności językowe. Zgromadzeni rodzice mogli zapoznać się z metodami wykorzystywanymi podczas zajęć. Wszyscy zarówno goście jak i dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyli w każdej zabawie i ćwiczeniu. W czasie zajęć dzieci prezentowały poznane piosenki, opanowane słownictwo oraz ulubione zabawy i gry związane z częściami ciała. Całość dopełniło wspólne wykonanie potworków oraz nadanie im oryginalnych imion, co przysporzyło wiele uśmiechu i radości zarówno na twarzach dzieci jak i rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie!

Kategorie: Wydarzenia