Wtorek przyniósł piękną, słoneczną pogodę, dlatego postanowiliśmy wybrać się na pobliski Ogródek Jordanowski, aby móc kontynuować zabawy związane z „Tygodniem Sportowym”. „Biedronki”, „Smoki”, „Tropiciele” oraz „Nutki” z wielkim entuzjazmem podeszły do różnorodnych zajęć sportowych. Podczas pobytu na świeżym powietrzu nie zapomnieliśmy o rozgrzewce, która stanowi elementarną część uprawiania sportu. Kiedy wszyscy byliśmy już przygotowani najstarsze przedszkolaki zjechały na tyrolce, czyli specjalnej linie przystosowanej do zjazdów, co sprawiło im wiele frajdy.  Następnie udaliśmy się na dalszą część placu zabaw, gdzie czekał na nas szereg ciekawych zajęć między innymi zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa huśtawki jak również piaskownica, gdzie powstały piękne, kreatywne budowle. Pomiędzy przejściami na kolejne atrakcje nie zapomnieliśmy o wodzie, która jest bardzo ważna podczas wysiłku fizycznego. Od dnia dzisiejszego towarzyszy nam hasło „ Każdy przedszkolak dobrze wie, że na placu zabaw świetnie sport uprawia się”! Z niecierpliwością czekamy na jutro! 

Kategorie: Wydarzenia