W słoneczne, czwartkowe przedpołudnie, dzieci z grupy „Biedronki” i „ Smoki ”wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Jordanowskiego a najmłodsza grupa „Bajkowi Odkrywcy” bawili się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Najwięcej radości przysporzyły zawody sportowe na świeżym powietrzu! Rywalizowały ze sobą grupy starsze .Wiele frajdy przyniosły również swobodne zabawy na terenie Ogródka Jordanowskiego i placu przedszkolnego, gdzie dzieci mogły wspinać się po drabinkach i zjeżdżać ze ślizgawek ,przechodzić po równoważni i torze z przeszkodami . Dzieci także mile spędzały czas na huśtawkach i sprężynkach .Biegając bawiły się w berka. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się spodobało. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu dobry humor. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Kategorie: Wydarzenia