Dnia 17 listopada grupa „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego zrealizowała kolejne zadania z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”, którego głównym celem jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste. Zadaniami, jakie udało nam się wykonać były „Kółko i krzyżyk”- stworzenie gry kółko i krzyżyk z wykorzystaniem dostępnych materiałów przyrodniczych oraz „Przyrodnicze obrazki”- czyli stworzenie obrazów stworzonych z materiałów przyrodniczych znalezionych w najbliższej okolicy. W ramach projektu wykonaliśmy grę kółko i krzyżyk do czego posłużyły nam patyki, kasztany, orzechy oraz szyszki. Realizując zadanie „Przyrodnicze obrazki” powstał okazały jeż, który udekorowany był liśćmi, igłami z sosny oraz patykami. Dzisiejsze prace przyniosły dzieciom sporo dobrej zabawy! Jesteśmy przekonani, że kolejne projektowe zadnia przyniosą nam równie dużo radości i wyśmienitej zabawy. 🍂💛❤☺

Kategorie: Wydarzenia