Dnia 4 października grupa „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego rozpoczęła swoją przygodę z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Z darami natury świat nie jest ponury”! Głównym celem tego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste. Na samym początku zajęć dzieci przypomniały sobie, jakie dary przyniosła ze sobą Pani Jesień, następnie z wielką chęcią zabawiliśmy się w ekologiczną zabawę, po czym przystąpiliśmy do wykonania zadania pod hasłem „Kasztanowy zawrót głowy”. Naszym zadaniem było stworzenie ludzików wykorzystując do tego bogactwo obecnej pory roku czyli kasztany, żołędzie czy też jarzębinę. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy, dzięki czemu powstały piękne prace, które stanowić będą ozdobę naszej sali. Jesteśmy przekonani, że kolejne projektowe zadnia przyniosą nam równie dużo radości i wyśmienitej zabawy. 🍁🍂❤😊

Kategorie: Wydarzenia