W dniu dzisiejszym dzieci z grupy „Bajkowi Odkrywcy ”z oddziału na Kochanowskiego   rozpoczęły przygodę z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Z darami natury świat nie jest ponury!”. Głównym celem II edycji Projektu Edukacyjnego jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody.  Przedszkolaki wykonały  zadanie nr 6 z projektu pt. „Lecą na głowę  liście kolorowe”- zabawy z liśćmi. Bajkowi Odkrywcy podczas spaceru do parku przyniosły piękne jesienne liście, z których wykonały następnego dnia prace plastyczno- techniczne. Na początku zajęć każdy przedszkolak zamienił się w jesienny liść lub drzewo. Ułożone rytmy i segregowanie liści do kolorowych obręczy sprawiło przedszkolakom dużo radości. Następnie przy stolikach dzieci wykonały piękne jesienne dekoracje z liści, które będą ozdobą naszej sali. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Kategorie: Wydarzenia