Dnia 8 lutego dzieci z grupy „Bajkowi Odkrywcy” kontynuowały przygodę z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Z darami natury świat nie jest ponury!” Głównym celem II edycji Projektu Edukacyjnego jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody. Przedszkolaki wykonały kolejne zadanie pt. „Pusta puszka”- kreatywne wykorzystanie materiału. Dzieci z różnorodnych materiałów, które często lądują w koszu na śmieci(puszki, zakrętki, skrawki materiałów , patyczki, wstążki i wiele innych) zaprojektowały stworki, pojemniczki na przybory szkolne, pudełka na skarby, kolorowe roboty. Bajkowi Odkrywcy z wielką przyjemnością i zaciekawieniem zrealizowały kolejne zadanie z projektu rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętności motoryczne. Zachęcamy również państwa do spędzania z dziećmi kreatywnych chwil, a także naukę upcyclingu. Życzmy kreatywnych chwil z dziećmi.

Kategorie: Wydarzenia