14 marca przedszkolaki z grupy „Bajkowi Odkrywcy” i „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego wybrały się do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle na ,, Wystawę rękodzieła wielkanocnego Pani Alicji Antonik ’’. Autorka wystawy jest współzałożycielką Stowarzyszenia Jasielskich Rękodzielników oraz kółka rękodzieła „Asterki” działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Jaśle. Tworząc przepiękne prace Pani Alicja używa tylko naturalnych materiałów takich, ja wiele prac to przedmioty, które otrzymały drugie życie. Piękne i kolorowe ozdoby wprowadziły nas w nastrój Świąt Wielkanocnych. Można było obejrzeć palmy wielkanocne, piękne pisanki, zajączki , stroiki oraz wiele innych wspaniałych , ręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. W ramach kampanii społecznej ,,Cala Polska Czyta Dzieciom’’ pani Alicja Antonik przeczytała dzieciom wiersz pt:,,Pisanki” D. Gellner.
Kategorie: Wydarzenia