Kochani ❤
Nasza Placówka od 2015 roku działa na rzecz Fundacji ABCXXI „Cała Polska czyta dzieciom”, z dumą przyjęliśmy wiadomość, że po raz siódmy z rzędu, znaleźliśmy się wśród Najlepszych❣️
Zdobyta Nagroda to zasługa pracy lidera kampanii w naszej placówce wicedyrektor Anny Zielińskiej, całego zespołu Przedszkola, Rodziców oraz sympatyków naszej placówki. To wspaniały sukces, ale też motywacja do dalszego podejmowania działań. W grudniu br. w Warszawie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród połączone z seminarium literackim „Książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań współczesności”.
Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączają się w realizację przedsięwzięć, głośne czytanie dzieciom w domu i w przedszkolu, liczne uroczystości i akcje czytelnicze. Ciesząc się z Nagrody, nie zamierzamy bynajmniej spocząć na laurach, tylko w dalszym ciągu działać aktywnie❣️Pamiętajmy, że Codzienne czytanie dzieciom jest proste i znakomicie wspiera wszechstronny rozwój dziecka ❤ ❤ ❤️
Kategorie: Wydarzenia