Wspólne śpiewanie kolęd to pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, dlatego wielkie znaczenie ma Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek-kolędy Podkarpacia”. Głównym celem organizowanego przez Jasielski Dom Kultury konkursu jest kultywowanie rodzinnego kolędowania, utrwalanie pięknych kolęd i pastorałek oraz możliwość zaprezentowania młodych talentów przed publicznością. Z wielką radością informujemy, że nasze przedszkolaki z grupy „Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego, zdobyły wyróżnienie w XXVII Konkursie Kolęd i Pastorałek ,,Na nutę kantyczek-kolędy Podkarpacia’’. Zespół „Bajkowe Nutki” zaprezentował kolędę „Anieli w niebie śpiewają”. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i mamy nadzieję, że ich talenty będą owocować w przyszłości.
Kategorie: Wydarzenia