Bajkowe Prywatne Przedszkole chętnie kontynuuje współpracę z Niepubliczną Specjalną Szkołą Podstawową Latawiec z Majscowej. W ramach akcji „Wymień się kartką ze mną” nasze przedszkolaki wykonują kartki z motywami odpowiadającymi obecnej porze roku. Na majowych zajęciach polisensorycznych dzieci z oddziału na Kochanowskiego wybrały się na spacer w poszukiwaniu wiosennych zapachów. Nasi mali badacze swoim bystrym okiem przy pomocy lupek obserwowali przyrodę z bardzo bliska. Dzieci podziwiały piękne, kolorowe i pachnące tulipany, delikatne stokrotki, hiacynty i niezapominajki. Spacer stał się inspiracją do wykonania przez Alę, Antosia, Lenkę oraz Oliwierka z grupy Smoki pracy plastycznej „Wiosenne kwiatki”. 20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji przedszkolaki Wojtuś, Nikola, Jasiu oraz Julka z grupy Biedronki wykonały wspólnie kartkę „ Pracowite pszczółki”.
Dziękujemy Adasiowi i Filipowi za piękne wiosenne prace. Z niecierpliwością czekamy na kolejną porę roku oraz liczymy na dalszą współpracę.❤🦋🐝

Kategorie: Wydarzenia